Ostukorv 0 items: 0,00 €

Search Site

Natur-o-Path - firma Interval OÜ virtuaalne esindus

Eesti Русский

Ajurveeda Eluteadus

Loodusel on kulunud Inimese loomiseks miljoneid aastaid imetlusväärset loomingut. Ta on inimest emalikult valvanud ja kaitsnud, luues kõige väärtuslikuma tema õnnelikuks eluks. Meie helesinine planeet esmalt tekkinud metsade, mägede, jõgede ja järvedega oli inimese kaunis häll. Ravimtaimed ja marjad, juured ja viljad andsid Tema kehalisele ja vaimsele tervisele tuge, kaitstes teda kindlalt stressi, viiruste ja haiguste eest.

Vanaaja õpetlased teadsid hästi mikro- ja makrokosmose vastastikuse suhete vankumatuid põhimõtteid. Nad kirjeldasid üksikasjalikult peapõhjusi, mis mõjutavad inimese organismi ja viivad haiguste tekkeni. Need mõttetargad kujundasid esimese ja meie jaoks olulisima “eluteaduse” – ajurveda. Oma teadustöödes kirjeldasid nad inimese olemise ringe, ennustades mitmeid avastusi tuhandeid aastaid ette. Ajurveda meetodeid, mis põhinevad Inimese ja Looduse vahelisel terviklikkusel ja harmoonial, on katsetatud ja täiustatud sajandeid. Tänapäeval ravib ajurveda edukalt paljusid haigusi, mida kaasaegne meditsiin peab kroonilisteks või ravimatuteks. Samas on ajurveda ravimid täiesti kahjutud ja ohutud.

Ülemaailmne Tervishoiuorganisatsioon on tunnistanud ajurvedat kui kaasaja üht efektiivseimat meditsiinisüsteemi, tunnustades ajurveda kui tervikteaduse panust ennetava meditsiini – 21. sajandi meditsiini – ülemaailmses arengus. Samuti ei saa alahinnata ajurveda mõju traditsiooniliste tiibeti ja hiina meditsiinikoolkondade arengule.

Ometi ei ole ajurveda lihtsalt meditsiin. See on teadmiste terviksüsteem, mis toetab inimest kõrgel vaimsel, moraalsel ja füüsilisel tasemel. Selle põhimõtted võimaldavad inimesel oma vaevustega ise võidelda. Ennast muutes muudate kogu maailma. Vaid enda tööga võib inimene saavutada pikaajalise õitsengu ja õnneliku loova elu. Kõik me oleme seotud lahutamatute köidikutega. Isegi mõtteis ei tohiks me teistele halba teha.

Tänapäeva ajurveda pakub efektiivseid vahendeid ja meetodeid, kuidas oma organismi noorendada, inimloomuse kõrgeid omadusi arendada ja madalaid allutada ning sedaviisi katkestada põhjuslik-tagajärgsed seosed, mis viivad haiguste tekkeni. Suhtugem austuse ja armastusega kõigesse elavasse ning aidakem kõiki, keda suudame.


Ayurveda in Tallinn, Estonia | Ajurveda (Ajurveeda) Tallinnas, Eestis | Аюрведа в Таллинне, Эстония
Interval OÜ, Tuulemäe 5 - 307a, 11411 Tallinn, Estonia. Tel. +372 600 1615. http://www.interval.ee - shop{a}interval.eeAddMe