Ostukorv 0 items: 0,00 €

Search Site

Natur-o-Path - firma Interval OÜ virtuaalne esindus

Eesti Русский

BIOLATTE Hiivax

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Laos

26,24 €
või

Kiirülevaade

- Sisaldab palju aktiivseid kõhunäärme ensüüme
- Sisaldab ka maitseekstrakte, mis stimuleerivad kõhunäärme toimet
- Taimne kapsel

BIOLATTE Hiivax

Rohkem vaateid

Detailid

NII AITAB SIND BIOLATTE HiivaX:
- Saad tähtsaid ensüüme, mis lõhustavad toiduvalke, rasva ja laktoosi
- Saad enda ensüümitootmist stimuleerivaid aineid kardemonist, cayenne piprast ja ingverist. Nad aktiveerivad kõhunäärme tegevust (ekstraktid takistavad kahjulike bakterite ja seente kasvu ning seetõttu on neid kasutatud palju Aasia ja Aafrika maades selleks, et parandada toitude säilivust. Nad puhastavad ka jämesoolt).

Kui pärmseene algpõhjused on likvideeritud, siis terve bakteritüvi asendab pärmseene automaatselt. Seda tasub kiirendada tarbides kvaliteetseid piimhappebakterite! põhinevaid tooteid, mis sisaldavad inimspetsiifiliste bakterite tüvesid.

Seened, kandidoos ja seenorganismid
Võta toores tomat suru seda ettevaatlikult vastu lauaserva selle koort siiski rikkumata. Üllatud ehk märgates, et kahjustatud koht rikneb mõne päevaga. Millest see tuleb? Tomatisse ei ole pääsenud mikroobe ega ole see ka saastunud, sest koor on terve. Vigastatud rakud hakkasid riknema ja endid lõhustama. Nii saabki "haigus" alguse. Unustatud loodusseaduse põhjal haige ümbruskond loob aluse haiguste tekkeks mitte vastupidi.

Kuidas kasvatatakse šiitakeseeni? Kasvataja võtab kuivi õlgi (või paberit), kastab seda, hoolitseb õige temperatuuri, niiskuse ja hapnikutaseme eest, lisab seeneniidistiku ja nii šiitake hakkabki kasvama. Seeneniidistik muundab paljurakulist valku üksikrakseks valguks, mida kutsumegi šiitakeks. Pane tähele: suhkrut ei kulu üldse!

Kui puu kukub looduses pikali, siis esimestena ründavad seda putukad. Kui enamus on nende poolt söödud, siis seened lõhustavad järele jäänud puu huumuseks. Koos niiskusega võivad mikro-organismid ja seened isegi kivi murendada. Seened lõpetavad ka raipesööjate töö.

Alati on küsimus samas põhimõttes: rakud saavad rikutud, seened ja mikro-organismid lõhustavad liiga kõrge või madala hapnikusisalduse abil valgud. Vaja on ka palju niiskust.

Samal põhimõttel toimib ka Candida albicans ehk pärmseen.
Kui aias on mulla happelisus tasakaalus, siis on taimestik ühtlane, kui muld läheb liiga happeliseks, siis hakkab umbrohi võimust võtma, sama on ka bakteritega meie soolestiku mikroflooras. Liigse happelisuse korral hakkavad kiiremini paljunema kahjulikud mikroorganismid, mille tulemusena tekivad tervisehäired.
Vaata oma aeda ja selle taimestikku, siis saad aru, mis soolestikuflooras toimub. Mehhanism on alati sama.

Kandidoosi võimalikud põhjused:
- Soolestiku pH on tasakaalustamata näiteks ravimite, uimastite, seedimisprobleemide või vale toidu tõttu
- Rasked valgupõhised toidud ei lagune seedekulglas ja jämesooles (soolestikufloora on häiritud või kõhunäärme ensüümitoot- mine on nõrgenenud - põhjuseks liiga palju liha, pastöriseeritud toite, säilitusaineid, poolfabrikaate, steriliseeritud toitu).

Kui jämesooles on valke, mis ei lagune ja soolestikku ummistavaid kiude, siis rakud hakkavad mürkaineid tootma ja põhjustavad haigusi. Pärmseen püüab seda takistada ja sind päästa! Samas see siiski kasutab sinu energiat enda ainevahetuseks. Sellest protsessis vabaneb mürkaineid, mis panevad sind väsinuna ja haigena tundma. Tekkib magusaisu, et saada kiiresti energiat. Olukord ei parane, kuigi proovid vähendada enda (ja pärmseene) nälga. Jääd ise nõrgemaks, aga kandidoos tugevneb.

Parem on tegutseda järgmiselt:
Väldi piimatooteid, liha, teraviljatooteid, poolfabrikaate ja kiirtoitu. Söö värskeid köögivilju, palju puuvilju ja kala. Hoolitse selle eest, et saad piisavalt hapnikku ja liigud piisavalt. Pärmseen vajab süsihappegaasi ja seega lisanduv hapniku kogus vähendab pärmseene paljunemist. Veresooned soole limaskestal transpordivad hapnikku soolestikku.

Q10, kõhunäärmeensüümid ja maitseained (Cayenne pipar, ingver ja kardemon). Ensüümid takistavad pärmseene levikut ja maitseekstraktid tapavad selle. 

Võetakse alati koos toiduga. 

Kapslid: 110 tk, kahe kuu annus

Maitseekstraktid aktiveerivad kõhunäärme tegevust, kaitsevad kopse ja liigeseid.

Lisainformatsioon

Tootja Biolatte (Finland)
Näidustused Seedimine
Kogus 110
Ühik kapsel

Frequently bought together:

Customers who bought this product also commonly purchased the following combination of items.

This Item: BIOLATTE Hiivax

BIOLATTE Madame
14,45 €

Price for all: €40.7 Excl. VAT.

Kliendid, kes ostsid seda toote, samuti ostnud vali kõik

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.


Ayurveda in Tallinn, Estonia | Ajurveda (Ajurveeda) Tallinnas, Eestis | Аюрведа в Таллинне, Эстония
Interval OÜ, Tuulemäe 5 - 307a, 11411 Tallinn, Estonia. Tel. +372 600 1615. http://www.interval.ee - shop{a}interval.eeAddMe