Ostukorv 0 items: 0,00 €

Search Site

Natur-o-Path - firma Interval OÜ virtuaalne esindus

Eesti Русский

Organic India

7 ese(t)

lehekülje kohta

Tabel  Nimekiri 

Määra langev suund
 • Organic India "Naiste heaolu"

  Organic India "Naiste heaolu"

  Naiste tervis. Hormonaalne tasakaal. Naturaalne toidulisand. Toodetud sertifitseeritud orgaanilistest taimedest. Ei sisalda säilitusaineid, kunstlikke värviaineid, keemiliseid aineid ega pestitsiide. Sobib taimetoitlastele.
  16,16 €
 • Organic India Тulsi tee magusa roosiga

  Organic India Тulsi tee magusa roosiga

  TULSI TEE MAGUSA ROOSIGA – on delikaatne segu Tulsi lehtedest ja roosa kroonlehtedest, rahustava kummeliga, loomuliku magusaga Steevia lehtedega ja vähese kogusega sidruni mürti. See tee võib tuua rõõmu diabeetikutele sest sellel on loomulik ja looduslik magus, suurepäraselt sobib ka neile kes jälgib vähekaloorsusega dieedi ja ei saa endale lubada suhkrut ega teisi magustusi.
  7,30 €
 • Tulsi tee brahmiga

  Tulsi tee brahmiga

  Tulsi tee brahmiga – segu parimatest Tulsi lehtedest (Püha Basiilik) ja Brahmist (Gotukola) mälu, kontsentratsiooni ja mõtteselguse parandamiseks.
  7,30 €
 • Organic India Tulsi tee masalaga

  Organic India Tulsi tee masalaga

  Tulsi tee masalaga – eksootiline segu vürtsidest, musta teest ja Tulsi lehtedest. Sellel on vürtsikas maitse vastavalt India teetseremoonia traditsioonidega, puhastab maksa, verd, eemaldab toksiine, stimuleerib immuunsüsteemi. On suurepärane energeetik. Madal kofeiini sisaldus, kütkestav maitse ja aroom teevad seda teed suurepäraseks kohvi alternatiiviks.
  7,30 €
 • Organic India Originaalne Tulsi tee

  Organic India Originaalne Tulsi tee

  Originaalne tulsi tee – kütkestav arooma Rama tulsi, Krishna tulsi ja Vana tulsi lehtede ja õiete kombinatsioonist. Sisaldab rikka koguse antioksüdante ja toitaine. Taastab keha elujõudu, tugevdab immuunsüsteemi, aitab toksiine organismist välja viima ja parandab seedimist. Ilma kofeiinita.
  7,30 €
 • Organic India Tulsi Tee Ingveriga

  Organic India Tulsi Tee Ingveriga

  Tulsi tee ingveriga on teede kollektsiooni lemmik. Tulsi lehtede ja ingveri kombinatsioonil on rahustav ja soojendav mõju, nad aitavad tugevdada immuunsüsteemi ja vähendada stressi. Traditsiooniliselt kasutatud Ajurveedas kehas tuli elementi aktiviseerimiseks, toksiinide põletamiseks, seedimist parandamiseks, iiveldust, kõrvetist ja hommikulist ebamugavust vähendamiseks. Tee on ideaalne külmas ja niiskes kliimas ja gripi epideemia ajal. Ilma kofeiinita.
  7,30 €
 • Organic India Trifala

  Organic India Trifala

  Kõik, kes kasutavad trifalat iga päev, tunnevad end puhta, uuendatu ja valgustatuna. Teie organismis toimuvad metaboolsed protsessid korrastatakse ja vabastatakse soovimatutest ainetest. Naturaalne toidulisand. Valmistatud sertifitseeritud orgaanilistest taimedest. Ei sisalda säilitusaineid, kunstlikke värviaineid, keemiliseid aineid ega pestitsiide. Sobib taimetoitlastele.
  16,16 €

7 ese(t)

lehekülje kohta

Tabel  Nimekiri 

Määra langev suund

Ayurveda in Tallinn, Estonia | Ajurveda (Ajurveeda) Tallinnas, Eestis | Аюрведа в Таллинне, Эстония
Interval OÜ, Tuulemäe 5 - 307a, 11411 Tallinn, Estonia. Tel. +372 600 1615. http://www.interval.ee - shop{a}interval.eeAddMe