Ostukorv 0 items: 0,00 €

Search Site

Natur-o-Path - firma Interval OÜ virtuaalne esindus

Eesti Русский

Firmast

Tere tulemast firmasse Interval OÜ!

Ajurveda on meie firma peamine valdkond. Sellesse mõistesse kuulub tervisliku eluviisi populariseerimine ning konsultatsioon neile, kes soovivad olla terved ja ilusad nii hingeliselt, kui ka kehaliselt. Kõik see aitab meie alalistel külastajatel tunda ennast paremini, vaadata maailma helgemalt ja puhtamalt, pidada vastu agressiivsele keskkonnale.

Kontoris:

 • Spetsialistid
 • Rikkalik sortiment
 • Kaup alati laos
 • Aromateraapia: võimalus valida sobiv aroom
 • Ühistransport on lähedal
 • Mugav ja tasuta autoparkla

Kodulehel:

 • Suur valik ja mugav toodete ülevaade
 • Võimalus tellida igast kohast, kus on internet
 • "Kuumad" pakkumised
 • Kataloog "Ainult Kliendile"
 • Kasulikud tervise artiklid

 

Peale ajurvedilisi vahendeid, püüame me alati leida sellega kaasnevaid tooteid, mis aitavad Teil olla tervem ning saada positiivseid emotsioone. Lai valik lõhnavahendeid ning kvaliteetset parfümeeriat on sellistest kaupadest ainult väike osa.

kontorisMeie firma kontoris kohtute Te meie konsultantidega, kes kõrgel tasemel konsulteerivad Teid erinevate haiguste ennetamise osas, aitavad välja töötada personaalse profülaktika programmi, valivad ajurvedilisi preparaate, mis aitavad Teid tervenemise eesmärgi saavutamisel või ajurvedilise kosmeetika abil välimuse paremaks muutmisel.

Meie konsultantidel on ajuverdiliste toodetega väga suur praktiline kogemus. Nad õppisid nii tuntud inimestelt ajuverdas nagu I. Vetrov, O. Torsunov, A. Dvorjantšikov ja S. Serebrjakov. Kosmeetilisi preparaate ja protseduure õppisid nad printsess Shahnaz Husseini õpilastelt ning tema meisterklassides.

Me asume suhteliselt lähedal kesklinnale, ühistranspordiga on meieni lihtne jõuda. Autoomanikele on meil eraparkla, mille eest ei pea maksma. Võite kasutada meie teenuseid nii kaua, kui Teile sobib.

kodulehelKodulehel leiate Te alati uuemad tooted ja eripakkumised. Mõned pakkumised nagu näiteks «kuumad allahindlused» on meil tehtud ainult kodulehe külastajatele.

Kodulehe uuendatud versioonis on mugavam otsida Teile huvi pakkuvaid tooteid, sooritada tellimusi kodus olles ning saada neid kätte seal, kus Teile mugav on. Paindlik kojuveo süsteem peab rahuldama igat ostjat sõltumata tema asukohast.

Meie püsiklientide jaoks on kodulehel avatud eriosa, mis ei ole tavakülastajatele nähtav ja kus me saame teha eripakkumisi ning anda meie püsiklientidele võimalust tutvuda uute toodetega esimestena. Kliendilepingu sõlmimiseks on Teil vaja külastada meie kontorit, täita avaldus ning seejärel saate Te kliendi numbri. Peale seda saate Te juurdepääsu püsiklientide osakonda ning saate kasutada kõiki sealolevaid võimalusi.

Kui Te juba olete meie püsiklient ning Teil on kehtiv leping olemas – andke meile lihtsalt kodulehel registreerimisest teada ning me teeme kõik vajaliku, et Teile oleks püsiklientide osakond nähtav ning Teil oleks võimalus osta sama lihtsalt ja mugavalt, kui meie kontoris.

Oleme alati valmis Teid aitama! Vastame kõikidele küsimustele meie toodetest või tervenemise meetoditest, kasutades ajurveda teadmisi ja praktilist kogemust, omandatud aastast 2001 (meie firma loomise aastast) ning kasutades teoreetilisi teadmisi, kogutud rohkem kui 10 aasta jooksul.

Riigid kuhu juba saatsime kaubad


View Interval Deliveries in a larger map

Tere tulemast!

Meie keskus asub aadressil:

Interval OÜ
11411 Tallinn
Tuulemäe 5 - 307a

Info telefon: (+372) 600 1615

E-mail: shop /at/ interval.ee (vahetage /at/ sümboliga @)

Võta ühentust

Tööaeg:

Al. 01.08.2013 ajutiselt töötame: Esmaspäev, Neljapäev: 10:00 - 18:00

Juriidiline ja postiaadres:

Interval OÜ
Tuulemäe 5 - 307a
11411 Tallinn
Estonia

reg.nr: 10727306

Telefon: +372 600 1615

Pank:

Swedbank
a/a 221016532697
IBAN: EE452200221016532697
S.W.I.F.T.: HABA EE2X

KMKR number (VAT number): EE100676415

EORI (Economic Operators Registration and Identification System): EE10727306


Meie asukoht


Ayurveda in Tallinn, Estonia | Ajurveda (Ajurveeda) Tallinnas, Eestis | Аюрведа в Таллинне, Эстония
Interval OÜ, Tuulemäe 5 - 307a, 11411 Tallinn, Estonia. Tel. +372 600 1615. http://www.interval.ee - shop{a}interval.eeAddMe