Ostukorv 0 items: 0,00 €

Search Site

Natur-o-Path - firma Interval OÜ virtuaalne esindus

Eesti Русский

Organismi puhastamine

Tooted 1 kuni 9 koguhulgast 27

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Tabel  Nimekiri 

Määra langev suund
 • HIMALAYA Cystone

  HIMALAYA Cystone

  Cistoni kasutamine tekitab vere juurdevoolu neerudele ja kuseteedele, osutab diureetilist ja põletikuvastast toimet. Ciston ennetab kivide tekket, vähendab uriinis elementide kontsentratsiooni, mis soodustavad kivide teketele, (oblikhape, kaltsium, hüdroksüproliin). Ciston aitab kaasa kivide välja viimiseks mikropurustamise kaudu. See mõjutab mutsiinile, mis hoiab kivide koostisosad kokku ja sellega nad purunevad.
  13,02 €
 • Organic India Trifala

  Organic India Trifala

  Kõik, kes kasutavad trifalat iga päev, tunnevad end puhta, uuendatu ja valgustatuna. Teie organismis toimuvad metaboolsed protsessid korrastatakse ja vabastatakse soovimatutest ainetest. Naturaalne toidulisand. Valmistatud sertifitseeritud orgaanilistest taimedest. Ei sisalda säilitusaineid, kunstlikke värviaineid, keemiliseid aineid ega pestitsiide. Sobib taimetoitlastele.
  16,16 €
 • VIVASAN Linofit

  VIVASAN Linofit

  Linofit – efektiivne bioaktiivne toidulisand (BAT) konjugeeritud linoolhappe (CLA), joodi ja B6-vitamiiniga ainevahetusprotsesside aktiveerimiseks, keha rasvamassi vähendamiseks ja kilpnäärme tugevdamiseks.
  34,03 €

Tooted 1 kuni 9 koguhulgast 27

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Tabel  Nimekiri 

Määra langev suund

Ayurveda in Tallinn, Estonia | Ajurveda (Ajurveeda) Tallinnas, Eestis | Аюрведа в Таллинне, Эстония
Interval OÜ, Tuulemäe 5 - 309, 11411 Tallinn, Estonia. Tel. +372 600 1615. http://www.interval.ee - shop{a}interval.eeAddMe