Ostukorv 0 items: 0,00 €

Search Site

Natur-o-Path - firma Interval OÜ virtuaalne esindus

Eesti Русский

LYAPKO Massazöör "Vaarao M"

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Tellimisel. Tarneaeg: kuni 7 päeva

10,82 €
või

Kiirülevaade

Massazööri Vaarao põhimõtteks on kolmetahuline püramiid, mis on aluseks neljatahulisele püramiidile ja on selle omadusi üle võtnud. Kolmetahuline püramiid on harmoonia sümbol sest selle kandid ja küljed on üksteisele võrdsete nurkade all paigutatud.

LYAPKO Massazöör "Vaarao M"

Rohkem vaateid

Detailid

Valmistatud keskkonnasõbralikust ja kulumisvastasest polümeerist, mis ei elektriseeri hõõrumisel. Massazöör säilitab massazi jooksul soodse välja struktuuri mis on eriti tähtis peamassazil.

Vaaraol on katseliselt valitud geomeetriline kuju mille proportsioonid praktiliselt vastavad kuldselõige põhimõttele ja see näeb välja nagu metaani molekul mis on mõeldud universumi aluseks. Massazööri väljaulatuvad osad – erinevad kujud mis muutavad igat kerat harmoonilisse püramiidi. Tänu nendele keradele massazööri omaduste tõhusus tõuseb. Väljaulatuvad osad moodustavad keeruliste läätsete kombinatsiooni, mis omakorda fokuseerivad valguse energetilised kimbud ja suunavad neid masserivale piirkonnale. Massazööri tippil on kroon mis tugevdab massazööri unikaalsuse. Selle vorm dubleerib tetraeedri miniatüüris, mille üks jalg on pööratud nii et kõik väljaulatuvad osad asuvad ühes suunas.

Vaaraol on positiivne mõju inimese energeetilise seisundile, mis hästi mõjutab immuunsüsteemile ja see omakorda stabiliseerib üldist enesetunnet.

Lisainformatsioon

Tootja Lyapko (Ukraine)
Width 13 cm
Length 13 cm
Diameter Ei
Needles step Ei
Quantity of needles Ei
Silver needles are applied Ei

Kliendid, kes ostsid seda toote, samuti ostnud vali kõik

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.


Ayurveda in Tallinn, Estonia | Ajurveda (Ajurveeda) Tallinnas, Eestis | Аюрведа в Таллинне, Эстония
Interval OÜ, Tuulemäe 5 - 307a, 11411 Tallinn, Estonia. Tel. +372 600 1615. http://www.interval.ee - shop{a}interval.eeAddMe